Profile (8.x-1.10) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: active
be: актыўны

en: Owner
be: Уладальнік

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: profile
be: профіль

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Apply
be: Ужыць

en: Profiles
be: Профілі

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: profiles
be: профілі

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі
