Profile (8.x-1.10) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
