Profile (8.x-1.11) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ
