Profile (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: profile
mr: सदस्य खाते
