Profile (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
