Profile (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: active
el: ενεργός

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Profile
el: Προφίλ

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: profile
el: προφίλ

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Profile types
el: Τύποι προφίλ

en: Asc
el: Αύξ

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
