Profile (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (39 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Language
no: Språk

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: default
no: standard

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: All
no: Alle

en: Active
no: Aktiv

en: active
no: aktiv

en: Desc
no: Synkende

en: Owner
no: Eier

en: Profile
no: Profil

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Are you sure you want to delete %label?
no: Er du sikker på at du vil slette %label?

en: profile
no: profil

en: Display label
no: Visningsetikett

en: Changed
no: Endret

en: Apply
no: Bruk

en: Profiles
no: Profiler

en: About
no: Om

en: Registration
no: Registrering

en: Form mode
no: Skjemamodus

en: profiles
no: profiler

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Profile types
no: Profiltyper

en: Profile type
no: Profiltype

en: Asc
no: Stigende

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: Save and manage fields
no: Lagre og administrere felter

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: Whether a new revision should be created by default
no: Hvorvidt en ny revisjon skal opprettes som standard

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet
