Profile (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
