Profile (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: active
lt: aktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Profile
lt: Profilis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: profile
lt: profilis

en: not active
lt: nerodoma

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Registration
lt: Registracija

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Profile types
lt: Profilio tipai

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius
