Profile (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: active
th: ใช้งาน

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: profile
th: โปรไฟล์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด
