Profile (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: active
et: aktiivne

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Profile
et: Profiil

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: profile
et: profiil

en: Display label
et: Kuva silt

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Profiles
et: Profiilid

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Profile types
et: Profiili tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg
