Profile (8.x-1.7) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
