Profile (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Profile
jv: Profil

en: profile
jv: profil

en: Profiles
jv: Profil

en: About
jv: Ngenani

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
