Profile (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: active
lv: aktīvs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Profile
lv: Profils

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: profile
lv: profils

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Changed
lv: Labots

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Profiles
lv: Profili

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.
