Profile (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: not active
ar: غير نشط

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Save and manage fields
ar: حفظ وتسيير الحقول

en: The time that the current revision was created.
ar: الوقت الذي تم فيه إنشاء المراجعة الحالية.
