Profile Manager (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje

en: Collapse
hr: Sažmi
