Profile Manager (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Site
id: Situs

en: Extend
id: Mengembangkan

en: Path prefix
id: Awalan path

en: Collapse
id: Kempiskan

en: Back to site
id: Kembali ke situs

en: Horizontal orientation
id: Orientasi horizontal

en: Vertical orientation
id: Orientasi vertikal

en: Return to site content
id: Kembali ke konten situs

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
id: Ubah nama situs, alamat email, slogan, halaman depan default, dan halaman kesalahan.
