Profile Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Site
lt: Svetainė

en: Extend
lt: Moduliai

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Add-ons
lt: Plėtiniai

en: Back to site
lt: Atgal į svetainę

en: Return to site content
lt: Grįžti į svetainės turinį
