Profile Manager (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Site
be: Сайт

en: Extend
be: Пашырыць

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута

en: Collapse
be: Згарнуць
