Profile Manager (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Site
ja: サイト

en: Extend
ja: 機能拡張

en: Path prefix
ja: パス接頭語

en: Add-ons
ja: アドオン

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Back to site
ja: サイトへ戻る

en: Horizontal orientation
ja: 水平方向

en: Vertical orientation
ja: 垂直方向

en: Return to site content
ja: サイトコンテンツへ戻る

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
ja: サイト名やメールアドレス、スローガン、デフォルトのフロントページ、エラーページを変更します。
