Profile Manager (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
