Profile Manager (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Path prefix
nn: Prefiks til sti
