Profile Manager (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Path prefix
sl: Predpona poti
