Profile Manager (1.0.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Site
uk: Сайт

en: Extend
uk: Розширення

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: Add-ons
uk: Надбудови

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Back to site
uk: До сайту

en: Horizontal orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: Vertical orientation
uk: Вертикальна орієнтація

en: Return to site content
uk: Повернутися до вмісту сайту

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
uk: Зміна назви сайту, електронної адреси, гасла, базової головної сторінки та сторінок помилок.
