Profile Manager (1.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց

en: @label
hy: @label (@column)

en: Collapse
hy: Փակել

en: Back to site
hy: Վերադարձ դեպի կայք
