Profile Manager (1.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Collapse
jv: Nyusut
