Profile Manager (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Path prefix
ur: پاتھ پریفکس
