Profile Manager (1.0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.
