Profile Manager (1.0.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: Back to site
el: Πίσω στον ιστότοπο

en: Horizontal orientation
el: Οριζόντιος προσανατολισμός

en: Vertical orientation
el: Κάθετος προσανατολισμός

en: Return to site content
el: Επιστροφή στο περιεχόμενο του ιστοτόπου

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
el: Αλλαγή ονόματος του ιστοτόπου, διεύθυνσης email, συνθήματος, προεπιλεγμένης αρχικής σελίδας, και σελίδων λάθους.
