Profile Manager (1.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Site
ka: საიტი
