Profile Manager (1.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو
