Profile Manager (1.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Site
sv: Webbplats

en: Extend
sv: Utöka

en: Path prefix
sv: Sökvägsprefix

en: You do not have any administrative items.
sv: Du har inga administrativa alternativ.

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Back to site
sv: Tillbaka till webbplats

en: Horizontal orientation
sv: Horisontell orientering

en: Vertical orientation
sv: Vertikal orientering

en: Return to site content
sv: Återgå till webbplatsens innehåll

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
sv: Ändra webbplatsens namn, e-postadress, slogan, förvald startsida  samt sidor för felmeddelanden.
