Profile Manager (1.0.4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Site
ca: Lloc

en: Extend
ca: Amplia

en: Path prefix
ca: Prefix del camí

en: Add-ons
ca: Complements

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Back to site
ca: Torna al lloc

en: Horizontal orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Vertical orientation
ca: Orientació vertical

en: Return to site content
ca: Torneu al contingut del lloc

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
ca: Canvieu el nom del lloc, l'adreça de correu electrònic, l'eslògan, la portada predeterminada i les pàgines d'error.
