Profile Manager (1.0.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Extend
da: Udvid

en: Path prefix
da: Stipræfiks

en: Add-ons
da: Tilføjelser

en: You do not have any administrative items.
da: Du har ingen administrationselementer.

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Back to site
da: Tilbage til site

en: Horizontal orientation
da: Horisontal placering

en: Vertical orientation
da: Vertikal placering

en: Return to site content
da: Tilbage til sitets indhold

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
da: Skift sitets navn, e-mail-adresse, slogan, standardforside og fejlsider.
