Profile Manager (1.0.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Extend
fr: Extension

en: Path prefix
fr: Prefixe de chemin

en: You do not have any administrative items.
fr: Vous n'avez accès à aucune page d'administration.

en: Collapse
fr: Replier

en: Back to site
fr: Retour au site

en: Horizontal orientation
fr: Orientation horizontale

en: Vertical orientation
fr: Orientation verticale

en: Return to site content
fr: Retourner au contenu du site

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
fr: Changer le nom du site, l'adresse de courriel, le slogan, la page d'accueil par défaut et les pages d'erreur.
