Profile Manager (1.0.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.
