Profile Manager (1.0.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Site
sk: Stránka

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Path prefix
sk: Predpona cesty

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Back to site
sk: Späť na stránku

en: Horizontal orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Vertical orientation
sk: Vertikálna orientácia
