Profile Manager (1.0.5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Overview
es: Vista general

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Site
es: Sitio

en: Extend
es: Ampliar

en: Path prefix
es: Prefijo de la ruta

en: Add-ons
es: Complementos

en: You do not have any administrative items.
es: No tiene ningún elemento administrativo.

en: Collapse
es: Plegar

en: Back to site
es: Regresar al sitio

en: Horizontal orientation
es: Orientación horizontal

en: Vertical orientation
es: Orientación vertical

en: Return to site content
es: Regresar al contenido del sitio

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
es: Cambiar nombre del sitio, dirección de correo electrónico, eslogan, página de inicio predeterminada, y páginas de error.
