Profile Manager (1.0.5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Site
gl: Sitio

en: Extend
gl: Estender

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Collapse
gl: Pregar

en: Back to site
gl: Voltar ao sitio
