Profile Manager (1.0.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Site
nl: Website

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Back to site
nl: Terug naar de website

en: Horizontal orientation
nl: Horizontale oriëntatie

en: Vertical orientation
nl: Verticale oriëntatie

en: Return to site content
nl: Terug naar site-inhoud

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
nl: Stel de sitenaam, e-mailadres, slogan, standaardvoorpagina en foutpagina's in.
