Profile Manager (1.0.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Site
ro: Sit

en: Extend
ro: Extindeți

en: Path prefix
ro: Prefix de cale

en: You do not have any administrative items.
ro: Nu aveți nici o permisiune administrativă.

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Back to site
ro: Înapoi la site

en: Horizontal orientation
ro: Orientare orizontală

en: Vertical orientation
ro: Orientare verticală

en: Return to site content
ro: Reveniți la conținutul site-ului

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
ro: Modificarea numelui site-ului, a adresei de e-mail, a sloganului, a paginii principale implicite și a paginilor de eroare.
