Schedules - Program Search (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Category
az: Kateqoriya

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Location
az: Məkan

en: Session
az: Sessiya
