Schedules - Program Search (1.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Category
de: Kategorie

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Program
de: Programm

en: Programs
de: Programme

en: link
de: Link

en: Location
de: Ort

en: here
de: hier

en: Select type
de: Typ auswählen

en: Find
de: Finden

en: Replace with
de: Ersetzen durch

en: School
de: Schule

en: Program Name
de: Programmname

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen
