Schedules - Program Search (1.0.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Program
kn: ಕ್ರಮವಿಧಿ (ಪ್ರೋಗ್ರಾಂ)

en: Programs
kn: ಪ್ರೋಗ್ರಾಂಗಳು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Select type
kn: ಬಗೆಗಳನ್ನು ಆರಿಸು

en: Find
kn: ಹುಡುಕು

en: Session
kn: ಉಪಆವೃತ್ತಿ
