Schedules - Program Search (1.0.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Category
ca: Categoria

en: Node ID
ca: ID del node

en: link
ca: enllaç

en: Location
ca: Localització

en: here
ca: aquí

en: Select type
ca: Seleccioneu el tipus

en: Session
ca: Sessió

en: School
ca: Escola
