Schedules - Program Search (1.0.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Category
cs: Kategorie

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: link
cs: odkaz

en: Location
cs: Místo

en: here
cs: zde

en: Session
cs: Relace
