Schedules - Program Search (1.0.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Category
mr: वर्ग

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: Programs
mr: कार्यक्रम

en: link
mr: शृंखला

en: Location
mr: स्थळ

en: here
mr: येथे

en: Select type
mr: प्रकार निवडा
