Schedules - Program Search (1.0.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Category
nl: Categorie

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Location
nl: Locatie

en: here
nl: hier

en: Select type
nl: Type selecteren

en: Session
nl: Sessie
