Schedules - Program Search (1.0.6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Category
pl: Kategoria

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: link
pl: odnośnik

en: Location
pl: Położenie

en: here
pl: tutaj

en: Find
pl: Znajdź

en: Session
pl: Sesja

en: School
pl: Szkoła
