Schedules - Program Search (1.0.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Category
pt: Categoria

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Program
pt: Programa

en: Programs
pt: Programas

en: link
pt: ligação

en: Location
pt: Localização

en: here
pt: aqui

en: Select type
pt: Tipo de seleção

en: Session
pt: Sessão

en: Replace with
pt: Substituir por
